Wie een zak diepvriessperziebonen wil kopen bij Jumbo, moet tegenwoordig flink opletten. Opnieuw is er een dode muis tussen de bevroren groenten gevonden, de derde in korte tijd.
Een man van Iraanse afkomst is donderdagochtend neergeschoten in het Zuid-Hollandse Schoonhoven. Minister David van Weel zegt dat het Openbaar Ministerie (OM) ‘rekening houdt met alle mogelijke scenario’s’. De politie heeft urenlang gezocht bij de N210. Een deel van de provinciale weg werd afgesloten.
Hoogtevrees of niet, burgemeester Carola Schouten gaat van de Euromast abseilen. Met dank aan de opkomst deze gemeenteraadsverkiezingen. Spannend? De 77-jarige Marian Voesenek – oftewel Twitteroma – weet precies wat haar te wachten staat.
Joodse basisscholen en middelbare scholen in Amsterdam worden extra beveiligd voordat ze opengaan, als ze open zijn en bij het uitgaan van de school. De gemeente laat dit donderdag weten. Aanleiding is de aanslag bij een Joodse school in de hoofdstad vorige week.