Doordat het winterse weer aanhoudt en gemeenten proberen de wegen begaanbaar te houden, begint in steeds meer plaatsen het strooizout op te raken. Daarom besluiten gemeenten onder meer om op minder wegen te strooien. Volg alle ontwikkelingen over de sneeuw in ons liveblog.
Nederland ontwaakte woensdagochtend opnieuw onder een witte deken. Voor het eerst sinds 2021 sneeuwt het zes dagen achtereen in ons land. Dat ging woensdag vooral gepaard met een hoop hinder. Een overzicht.
In Utrecht bouwden twee volslagen vreemden een sneeuwpop met elkaar, op het Mediapark in Hilversum vond een sneeuwballengevecht plaats tussen de (toch wel concurrerende) redacties van RTL en de NOS, in Dalfsen begon de burgemeester er eentje met de plaatselijke jeugd. De sneeuw lijkt naar ons hoofd te stijgen en de wereld zachter en vrolijker te maken. Hoe werkt dat?
Een 45-jarige Nijmegenaar heeft woensdag op klaarlichte dag in winkelcentrum Dukenburg in Nijmegen een andere man aangevallen met een hakbijl. Op heftige beelden die circuleren op sociale media en in WhatsAppgroepen is te zien dat hij hem achterna zit. Raymond Janssen (44) zag het gebeuren en greep in.