In de ochtend van dinsdag 11 september 2001 bereidt de veelgevraagde Bevelandse bloemist Jaap Wisse in New York een bloemenbeurs voor. Nog geen kilometer van de Twin Towers vandaan. Plotseling stormt er een collega-bloemist binnen. ‘Er vloog net een vliegtuig in de Twin Towers!’
Meerdere doden, tientallen Nederlandse reizigers en nog veel vragen over wat er precies is gebeurd. Een touringcar uit Eibergen verongelukte donderdagmiddag in Zwitserland. Waarschijnlijk was de groep bezig aan een excursie met de beroemde Bernina Express. Dit weten we vrijdagochtend.
Een Nederlandse touringcar is donderdag betrokken geraakt bij een ernstig ongeluk in Zwitserland, tussen de plaatsen Zernez en Susch. Daarbij zijn meerdere doden en gewonden gevallen. De bus is gekanteld, vermoedelijk door een rotsblok op de weg.
Wie vrijdagochtend naar buiten gaat, kan maar beter een regenjas aantrekken of de paraplu meenemen. Vooral in het midden van het land gaat het flink regenen. Maar niet getreurd: wie dit weekend op pad wil, krijgt gelukkig ook nog een mooie dag cadeau.