Het leven van Alice (36) ging niet over rozen. Wie de ontwikkelde, maatschappelijk betrokken vrouw nu ziet, kan zich nauwelijks voorstellen dat ze in haar jeugd vreselijk werd gepest. Ook na schooltijd ging het pesten door, maar dan online. Alle ellende heeft ze inmiddels verwerkt. „Onze tijd op aarde is beperkt, ik wil het leven omarmen en doen wat ik te doen heb en het liefste doe.”
Op Schiphol zijn vrijdag naar schatting 20.000 koffers achtergebleven door een storing in een deel van het bagagesysteem. De storing duurde uren. Pas aan het einde van de middag meldde het vliegveld dat de storing in vertrekhal 2 was verholpen.
Heineken moet een boete van 1,5 miljoen euro betalen voor het overtreden van de statiegeldregels. De bierbrouwer ging in 2023 ondanks een wettelijk verbod door met het produceren van bierblikjes zonder statiegeld. In totaal bracht de brouwer 7,2 miljoen statiegeldloze blikjes op de markt, terwijl dat volgens de wet niet meer was toegestaan.