Een collega die meerdere keren beschonken op de werkvloer verschijnt en ook stinkt naar sterkedrank, mag je die daarom ontslaan? Die vraag staat centraal bij een zaak die een medewerker heeft aangespannen tegen zijn voormalige werkgever. Is er alles aan gedaan om hem te helpen? Nee, oordeelt de rechter in een harde uitspraak.
De politie heeft maandag drie mannen van 18, 19 en 25 jaar uit Hoofddorp aangehouden in het onderzoek naar geweld en vernielingen na een demonstratie in Hoofddorp op 24 september. Ze zouden onder meer geweld tegen de politie hebben gebruikt.
Omdat er de afgelopen week elke nacht meer dan tweeduizend asielzoekers overnachtten in het aanmeldcentrum in Ter Apel is de dwangsom die het Centraal Orgaan opvang Asielzoekers (COA) moet betalen aan de gemeente Westerwolde boven de miljoen euro uitgekomen. Maar wat gebeurt er met dat geld? Vier vragen en antwoorden.
Hij krijgt doodsbedreigingen en zijn foto circuleert op sociale media. De 17-jarige jongen die vorige week in Raamsdonksveer werd aangehouden nadat hij een vrouw sloeg, wordt op alle fronten achterna gezeten. Zo stelt zijn advocaat Mark Broere. „Dit is een heksenjacht.”