Met een landelijk onderzoek heeft de politie de jacht geopend op de kopstukken achter Slaappillen.net, dat handelde in vergiftigde oxycodonpillen. De bende schakelde afgelopen maand direct door naar een nieuwe site. Het AD wist binnen te dringen in deze webshop waar je zelfs coke ‘uit eigen lab’ kunt afrekenen via iDeal. En xtc-pillen kunt laten bezorgen door PostNL.
Het Achterhoekse Lesli groeit in een eeuw van lokale maker van heidebéssems tot landelijk de grootste importeur van siervuurwerk. Maar hoe verder als straks het vuurwerkverbod geldt? Of er dan minder wordt geknald is zeer de vraag, want Duitsland is nabij met schappen vol vuurwerk. Hoe voorkomt Leo Groeneveld (73) de ondergang van Lesli, zijn levenswerk?
Na dit weekend blijft het zacht. De winterkou kan ons land zelfs niet eens bereiken. Daarmee is onze kans op een witte kerst zo goed als zeker verkeken.
Overvolle parkeerplaatsen dit weekeinde bij de bossen op de Utrechtse Heuvelrug. Niet vanwege een of ander wandel- of fietsevenement, maar vanwege wolf Bram. Beter gezegd: de afwezigheid van Bram. Want sinds vrijdag definitief is vastgesteld dat wolf GW3237m dood is, zijn de bossen weer veilig verklaard. „Heerlijk om weer terug te zijn, we hebben ons rondje zó gemist.’’
Meerdere betogers zijn zondag aangehouden bij het Koninklijk Concertgebouw in Amsterdam. Er is veel politie op de been. Er zijn meerdere demonstraties wegens een optreden van de omstreden Israëlische cantor Shai Abramson voor het begin van Chanoeka, het Joodse Lichtfeest.