Na een tijd met politieke amateurs is het aan Rob Jetten en zijn coalitie om het vertrouwen in de politiek te herstellen. Want de laatste twee jaar leek Nederland een naar landje, terwijl het dat niet is, schrijft Özcan Akyol.
In de podcast Praat mee met het AD bespreken we elke dag een kwestie. Vandaag: je speelt met je gezondheid als je afslankmedicijnen via internet bestelt.
Een oudere man belt me. Hij maakt zich zorgen om zijn vriend die in mijn wijk woont. De beller is slecht ter been en niet in staat zijn vriend te bezoeken. Een telefoon heeft de vriend niet, dus bellen is ook geen optie. Ik ga daarom een kijkje nemen.
Vanaf 1 januari gaat in Nederland een houdverbod in voor naaktkatten en katten met vouwoortjes. De Dierenbescherming is blij met dit besluit: ‘Waar mensen katten met gevouwen oortjes of naaktkatten schattig vinden, betalen de dieren zelf een hoge prijs voor hun uiterlijk.’
CNV en FNV hebben een principeovereenkomst gesloten met luchtvaartmaatschappij KLM over een nieuwe cao voor het grondpersoneel. Dat melden de vakbonden en het bedrijf.