Live verkiezingsdebat op SLOG Tv/Fm.

Live verkiezingsdebat op SLOG Tv/Fm.

Category : SLOG nieuws

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 21 maart as. organiseert uw lokale omroep, SLOG, op donderdag 15 maart een live verkiezingsdebat vanuit de raadszaal van het gemeentehuis in Raamsdonksveer. De aanvang van het debat is om 20.00 uur en de presentatie is in de deskundige handen van Rob van Iersel. Alle politieke partijen zullen deelnemen aan dit verkiezingsdebat. Te weten, VVD, CDA, Morgen, Sociale Volks Partij, Lokaal +, D66 en Keerpunt 74. Tijdens deze avond zullen er 4 actuele onderwerpen aangaande de lokale politiek behandeld worden. 3 onderwerpen worden door de politieke partijen zelf ingebracht echter 1 onderwerp kan door u, bewoner van onze gemeente, worden gekozen. Dus heeft u een interessant item wat vele inwoners van onze gemeente aangaat stuur dan een email met omschrijving naar tv@slog.nl en wij zorgen ervoor dat uw inzending deel uitmaakt van dit politiek debat. Het beloofd een boeiende avond te worden. Deze uitzending is live te volgen op SLOG fm, Ziggo kanaal 918 en KPN, XS4ALL, Telfort met de witte afstandsbediening kanaal 780. Tevens op Telfort met de zwarte afstandsbediening op kanaal 3166 en op SLOG Tv, Ziggo kanaal 43 en KPN, XS4ALL, Telfort met de witte afstandsbediening kanaal 320 en Telfort met de zwarte afstandsbediening op kanaal 2156. Ook via het Tele2 hoofdmenu op de ‘lokale zenders bekijken’ pagina of in de ether op 105.1 fm.


Leave a Reply