“Rond de Raad” op SLOG Radio

  • 0

“Rond de Raad” op SLOG Radio

Category : Uncategorized

Woensdag 16 november is er weer een uitzending van “Rond de Raad”, het politieke programma van de SLOG. Dit programma wordt om de 2 weken uitgezonden van 20.00 uur tot 21.00 uur. Verschillende actuele onderwerpen aangaande de lokale politiek zullen in de uitzending behandeld worden. Afhankelijk van het thema van de avond zullen leden van de gemeenteraad of college worden uitgenodigd om hun zienswijze over de verschillende onderwerpen kenbaar te maken. Zo ontstaat een levendige discussie over actuele zaken die in de gemeente Geertruidenberg spelen. Uw presentator voor deze avond is Rob van Iersel. In deze uitzending zal Hans de Bont te gast zijn. Hans is gemeenteraadslid voor U3K. Tijdens deze uitzending zullen een aantal actuele onderwerpen aan bod komen zoals de rol van Hans binnen de fractie van U3K, de begroting voor 2017 en de zienswijze van U3K op deze begroting, de woonvisie voor onze gemeente tussen 2017 en 2021 en tot slot de visie van U3K op het toerisme in onze gemeente. Kortom het beloofd een  interessante avond te worden. Rond de Raad is te beluisteren op SLOG fm, Ziggo kanaal 918 en op SLOG tv, Ziggo kanaal 43 of in de ether op 105.1 fm.


Leave a Reply